szkoła tańca Wrocław
image1 image2 image3

Zapraszamy na długo wyczekiwany kurs tańca hawajskiego! Rozpoczynamy stałe zajęcia tańca hula we Wrocławiu. Na początek zapraszamy na wakacyjny kurs chorograficzny do Akademii Ruchu (ul.Ruska 47-48A, Wrocław). Kurs obejmować będzie 8 spotkań, w trakcie których nauczymy się kilku prostych choreografii egzotycznego tańca hawajskiego. Zajęcia tańca odbywać się będą we wtorki i piątki w godz.19.00-20.00. Start - 5 lipca 2011.

Taniec hawajski jest doskonałą formą ruchu na wakacje. Nie jest zbyt męczący, nie wymaga dużej kondycji - zapraszamy panie w absolutnie każdym wieku! Nawet pozostając we Wrocławiu możecie przeżyć wspaniałą egzotyczną językiem angielski przez skype przygodę taneczną i poczuć pod stopami ciepły piasek, a we włosach wiatr od morza.

Na zajęcia należy ubrać się wygodnie, najlepiej w kwiecistą spódnicę. Tańczymy boso! - jest to absolutnie niezbędne, gdyż taniec hawajski jest b. mocno związany nauczyć języka angielskiego prze Skypa z ziemią, którą musimy czuć pod stopami. We włosy wpinamy kwiat!

Zapraszamy!

 

 

Język angielski przez Skype,

Język hiszpański przez Skype,

Język angielski konweracje Skype,

Język hiszpański konwersacje Skype,

Język angielski przygotowanie do matury ustnej,

Język hiszpański przygotowanie do matury ustnej