szkoła tańca Wrocław
image1 image2 image3

 

BURLESKA

Skąd wzięła się burleska?  Początkowo była formą teatralną o charakterze komicznym, język angielski przez Skype parodiującą poważne tematy. Burleska miała być dosadna, czasem wulgarna. W XIX wieku pojawiła się jej odmienna forma, zwana British girls, o bardziej erotycznym podłożu. Dziś burleska to znów popularne show, które zachwyca i inspiruje. 

A dziś...?

Burleska to taniec dla kobiet, które kochają same siebie, kochają swoje ciało, umieja i chcą się nim cieszyć i chwalić. To również taniec dla kobiet, które takie właśnie chcą być. Tego uczymy się na zajęciach. Przebieramy język angielski przez Skype się w odważne gorsety, zakładamy wymyślne buty czy fikuśne kapelusiki retro, długie rękawiczki - wszystko to, o czym marzymy, a czego nie możemy lub nie mamy okazji ubierać na co dzień. Stroimy się ale gustownie. Nie nakładamy na siebie "co która miała w szafie". Starannie dobieramy dodatki i rekwizyty: eleganckie lufki, malusieńkie torebeczki, wachlarze czy parasolki. Upinamy włosy, robimy olśniewający makijarz sceniczny i... przeobrażamy się w gwiazdy rewii, kabaretu czy właśnie burleski niczym Dita von Tess czy Miss Dirty Martini.

Stroimy miny, trzepoczemy długimi rzęsami (mogą być sztuczne ), tupiemy język angielski przez Skype nóżką niczym rozkapryszone księżniczki. Tym właśnie jest burleska. I... czy nie takie właśnie zawsze chciałyście być? 

Zajęcia na wpół taneczne, na wpół teatralne, gdzie w prostej fabule odgrywamy raz rozkapryszone księżniczki tupiące nóżkami, raz demoniczne kobiety wampy, raz naiwne, nieco zagubione kobietki niczym Marylin Monroe! 
Wszystko to okraszone humorem i język angielski przez skype sexapilem w starym dobrym stylu retro.

TANIEC EROTYCZNY

Zbliżony do burleski (dlatego zajęcia odbywać się będą w ramach jednego kursu tańca). Forma zajęć mniej teatralna, a bardziej taneczna. Nie jest to co prawda technika taneczna jak salsa, orientalny taniec brzucha czy taniec bollywood, ale można tu znaleźć figury z różnych technik tańca a nawet gimnastyki artystyczne. To język angielski przez skype co je łączy to ich stricte erotyczny charakter, czasem wręcz bardzo śmiały.

Taniec erotyczny wyzwala drzemiące w każdej z nas pokłady erotyzmu i sexappealu. Uczymy się seksowynych ruchów, które można wykonać nawet bez rekwizytów. Przede wszystkim jednak uczymy się odwagi! Odwagi język hiszpański przez Skype aby być kobietami budzącymi pożądanie. Możemy to łatwo sprawdzić tańcząć nauczoną na kursie choreografie przed naszym partnerem! . Na pewno będzie zachwycony!

 tłumaczenia Wrocław

 

Język angielski przez Skype,

Język hiszpański przez Skype,

Język angielski konweracje Skype,

Język hiszpański konwersacje Skype,

Język angielski przygotowanie do matury ustnej,

Język hiszpański przygotowanie do matury ustnej