logotype

pokazy tańca | szkoła tańca | wieczory panieńskie

 

Jesteśmy szkoła tańca dla Pań ukierunkowaną przede wszystkim na taniec brzucha. Działamy w kilku lokalizacjach we Wrocławiu. Oferujemy następujące techniki taneczne:

-taniec brzucha (inaczej taniec orientalny)  

-nowoczesny taniec brzucha a la Shakira

-tribal belly dance

-taniec 'bollywood' czyli indyjski taniec filmowy

-hawajski taniec 'hula'

-burleska

-taniec erotyczny

-Orient fitness, czyli zajęcia fitness oparte na figurach tańca brzucha i tańca bollywood

 

 

Rodzaje kursów:

- zamknięte kursy choreograficzne - zwykle są to kursy trwające 4 tyg. (8 spotkań), w trakcie których uczymy się jednej prostej choreografii bellydance. Grupa jest zamknięta, a więc nie można do niej dołączyć w trakcie trwania kursu. Idealna dla osób, które chca szybko zasmakować arabskiego tańca brzucha lub tańca bollywood, nauczyć się przykładowej choreografii. Paniom, którym zależy na precyzji wykonania choreografii polecam połączenie kursu choreograficznego z innym kursem.

kursy tradycyjne - zarówno tańca brzucha jak i bollywood - kursy, które nie są zamknięte w żadnych ramach czasowych (tj. trwają dokąd chodzą uczennice:). Na kursie uczymy się zarówno techniki jak i choreografii, które wprowadzane są stopniowo, gdy kursantki są już gotowe. Grupy te w miarę postępów uczennic stają się grupami średniozaawansowanymi i zaawansowanymi, które uczą się choreografii także klasycznych, tańca z rekwizytami, różnych stylów tańca orientalnego itd.

-grupy pokazowe - grupy działające tak jak kursy tradycyjne jednak ukierunkowane na pokazy. Kursantki uczą się bardziej intensywnie, uczą się większej ilości choreografii oraz uczą się jak występować na scenie. Grupy te stworzone są z myślą o Paniach, które mają 'parcie na szkło':) - chcą i lubią występować na różnego rodzaju eventach, pokazach pozaszkolnych oraz imprezach.

-kursy tańca 50+ - kursy mniej intensywne, dostosowane do potrzeb i wymagań tej grupy wiekowej. 

-lekcje indywidualne - w zależności od potrzeb i wymagań klientów.

-Orient fitness i grupy otwarte - zajęcia utrzymane w szybkim tempie, skupiające się wyłącznie na technice. Wszystko tańczymy szybko, do muzyki pop. Idealne zajęcia dola osób, które chcą wzmocnić i ukształtować swoje biodra, brzuch, pośladki. Doskonałe również jako uzupełnienie zamkniętych kursuów choreograficznych dające możliwość wyćwiczenia poszczególnych figur. Zajęcia mają formę otwartą czyli można dołączyć w każdym terminie. Uczymy się tu bardzo prostych choreografii, powtarzanych na każdych zajęciach - ich celem nie jest prezentacja publiczna, ale raczej dobra zabawa i ruch, ruch, ruch:)

 

 

     hiszpański przez Skype     hiszpański przez skype