logotype

 

pokazy tańca | szkoła tańca | wieczory panieńskie

 

Organizujesz wieczór panieński? Zastanawiasz się jak spędzić tą "ostatnią wolną noc" ? Jakie atrakcje zapewnić koleżankom? A może to Ty chcesz sprezentować przyszłej Pannie Młodej niezapomniany wieczór panieński? Mamy dla Was kilka propozycji:

*Wieczór panieński w klimacie zmysłowej burleski czyli lekcja tańca erotycznego dla przyszłej Panny Młodej i jej koleżanek

*Egzotyczny wieczór panieński w stylu hawajskim połączony z nauką tańca hula

*Wieczór panieński z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy czyli odkrywanie tajemnic tańca brzucha

*Wieczór panieński w rytmie brzęczących bransoletek - egzotyczna podróż do Indii

 

 Przeczytaj, co niesie ze sobą każdy z nich i wybierz to, co najbardziej spodoba się Tobie i Twoim koleżankom.

 

Wieczór panieński z pieprzykiem czyli nauka erotic dance

Najpopularniejsza forma spośród wszystkich wieczorów panieńskich. W kobiecym gronie przeobrażamy się  w zmysłowe piękności niczym dawne gwiazdy Hollywood, w niewinne lolitki lub kobiety - wampy - wszystkie pomysły mile widziane. Pod okiem instruktorki nauczymy się prostej choreografii rodem ze smysłowej burleski, po której każdy mężczyzna padnie Wam do stóp! I o to chodzi!

 

Wieczór panieński w stylu hawajskim

Zapraszamy w egzotyczną podróż na ciepłe hawajskie wyspy. Tego wieczoru wepnijmy we włosy kwiaty, ubierzmy barwne spódnice i poczujmy w biodrach rytm oceanu, a pod stopami ciepły piasek hawajskich plaż. Wieczór panieński w stylu hawajskim przemieni Was w zmysłowe egzotyczne piękności i pozostanie na zawsze cudownym wspomnieniem.

 

Na lekcję tańca hawajskiego instruktorka przyniesie 'lei' czyli girlandy kwiatów zakładane na szyję, w których możecie tańczyć i zrobić sobie zdjęcia w trakcie wieczorku u nas.

Orientalny wieczór panieński w stylu arabskim

Jeżeli w ostatnią "wolną noc" chcesz przeobrazić się w orientalną piękność z "Baśni Tysiąca i Jednej Nocy", a może nawet w samą Szeherezadę? Jeśli chcesz zatańczyć prawdziwy i tajemniczy taniec brzucha, którym kobiety Wschodu od lat uwodziły mężczyzn to ten wieczór jest właśnie dla Ciebie.

Na lekcję tańca brzucha instruktorka przyniesie egzotyczne chusty na biodra. Możecie w nich tańczyć i robić sobie zdjęcia w czasie wieczorku oraz poczuć się jak prawdziwa kobieta arabska.

 

Istnieje też możliwość wypożyczenia profesjonalnych kostiumów scenicznych do tańca brzucha na czas lekcji. Patrz cennik poniżej.

Wieczór panieński w stylu bollywood

Coś dla miłośniczek barwnych i pełnych muzyki filmów indyjskich. Pragniesz poczuć się jak Aishwarya Rai lub Madhuri Dixit - niczym indyjska bogini pobrzękująca dzwięcznymi bransoletkami u stóp. Wśród barwnych i połsyskujących tkanin, otulona zapachem kadzideł przeżyjesz niezapomniany wieczór - swój wieczór panieński!.


Wieczór panieński w stylu latino - nowość! 

Poczuj klimat gorących Karaibów i daj się ponieść zmysłowym rytmom salsy i bachaty. W ten wyjątkowy wieczór zatańcz niczym latynoska piękność i dowiedz się jak oczarować swojego mężczyznę podczas nocy poślubnej. Lekcja z naszą wykwalifikowaną instruktorką sprawi, że Twój wieczór panieński pozostanie niezapomnianym przeżyciem!

 

 

ceny za godzinną lekcję tańca:

do 12 pań: 300zł

powyżej 12 pań: 350zł

(cena zawiera już wszystko; nie dopłacacie za możliwość fotografowania / filmowania, za to, że chcecie napić się szampana - no problem!, itp., itd.:)

wypożyczenie kostiumów scenicznych (taniec brzucha, bollywood): 50zł/os.

Zajęcia organizujemy w studiu tańca w centrum Wrocławia. Istnieje także możliwość zorganizowania lekcji u Pań w domu (w obrębie Wrocławia).

Jesteśmy też otwarci na wszelkie inne pomysły. Jeśli więc marzy Ci się coś innego - pisz. Na pewno razem coś wymyślimy.